לימודי תואר ראשון - לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי

לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי

פעם, מוסדות לימודים אקדמאיים חייבו ציון פסיכומטרי כתנאי קבלה ללימודים!
מהיום, ישנם מסגרות של לימודי תואר ראשון ללא ציון של מבחן פסיכומטרי...
אין שום ספק כי אחד מן החלומות הגדולים ביותר של כל בחור צעיר הינו להיות בוגר של מוסד לימודים אקדמי כלשהו. יחד עם זאת, חרף העובדה שלרוב לימודים אקדמיים כלל אינם קשים, הקבלה אליהם כרוכה ומותנית בעשיית מבחן פסיכומטרי וקבלה של ציון גבוה באופן יחסי בו. ואינספור כבר דובר על מבחן הפסיכומטרי, על חוסר היעילות שלו, על כך שהוא לא באמת מודד יכולות למידה ועוד. אבל כל זה כלל לא משנה. בטח כאשר היום קיימות אינספור מסגרות של לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי. אכן כן, היום במדינת ישראל, קיימים לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי בעבור כל אלו שלא 'מסתדרים' עם המבחן אבל לא מוכנים לוותר על הלימודים האקדמאיים. אז אם ככה, כיצד באים לידי ביטוי לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי?

מכללות איכותיות רבות בארץ מאפשרות לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי!

הבשורה של לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי עדיין לא הגיעה למוסדות הלימוד הלאומיים והמורשים מטעם משרד החינוך כמו אוניברסיטאות למניהן, הטכניון ועוד. יחד עם זאת, אין זה אומר כי לא ניתן ללמוד את לימודי התואר הראשון שהם מעניקים במקומות אחרים, אלא בדיוק להיפך. במהלך השנים האחרונות ניתן לראות תופעה הולכת ומבורכת של אינספור מכללות איכותיות אשר מעניקות אפשרויות רבות של לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי. במילים אחרות, מהיום ניתן ללמוד תארים ראשונים נחשקים כמו פסיכולוגיה, משפטים, סוגי הנדסה למיניהם, מדעי המחשב ועוד ללא שום צורך בהשתתפות וציון במבחן הפסיכומטרי. התנאי היחידי לקבלה למסגרת של לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי הינו בגרות מלאה או בגרות חלקית.

לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי מיועדים לכל אלו אשר לא הצליחו במבחן!

במשך שנים נוצר מצב 'מעוות' בשוק הלימודים האקדמאיים. זאת באופן שמסגרות לימודים רבות היו 'חסומות' בפני אנשים אשר לא ניגשו למבחן הפסיכומטרי. אבל מהיום, בזכות ובאמצעות אינספור מכללות אשר אימצו את המודל של לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי, תלמידים פוטנציאליים רבים יכולים להירשם למסלולי לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי רבים ולהצליח בהם. אין 'לך' ציון פסיכומטרי? למה אתה מחכה, הירשם עוד היום למכללה אשר מאפשרת לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי!

לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי
 
הרבה אנשים חושבים שההשכלה אינה נגמרת בתיכון, אלא מתחילה רק כאשר אנחנו מסיימים את התואר הראשון לכל הפחות. אולי הם צודקים, אבל מה קורה כאשר אין לנו את היכולת, הרצון או האפשרות לעשות פסיכומטרי? האם אתם מוכנים להאמין שיש אפשרות נוספת.
 
רוצים לשמוע עוד? רוצים לדעת איך ניתן להגיע אל לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי? צרו קשר עוד היום ותוכלו להנות מהטבות, מבצעים, מאמרים מקצועיים ומסלולי לימוד אשר יוכלו לאפשר לכם להתחיל את העתיד שלכם בקלות ובנוחות.
 
האפשרויות הבלתי מוגבלות אחרי התואר הראשון
 
להרבה אנשים זה נשמע כמו פיקציה - לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי עשויים להיות הדבר הרחוק ביותר מהמציאות שאנחנו עשויים להכיר כיום, וזאת לאור העובדה שלימדו אותנו להאמין שיש צורך מהותי במבחן הפסיכומטרי על מנת להגיע אל התואר הראשון הנכסף.
אז אנחנו מוציאים אלפי שקלים עבור קורסים ולימודים אשר מובילים אותנו לשעות ארוכות שאנחנו יושבים מול המבחן ושואלים את עצמנו מה אנחנו בכלל עושים שם.
 
אז אולי יש אפשרות אחרת?
 
דווקא בימינו נדמה כאילו האפשרות הזאת קרבה ובאה – האפשרות ליצור לעצמנו עתיד ללא הפסיכומטרי, ולהגיע אל התואר הראשון בלעדיו. האפשרויות שעומדות לרשותנו דווקא עשויות לעורר בנו תקווה, וזאת לאור העובדה שיותר ויותר מוסדות מכירים בכך שקיימת האפשרות וצריכה להינתן האפשרות לאנשים לגשת אל בחינות ולהתקדם בתואר שלהם גם ללא פסיכומטרי.
אולי אחת מהדוגמאות המובהקות היא האוניברסיטה הפתוחה – מקום אשר מציע לנו את האפשרות לקבל לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי.
במידה ואנחנו מעוניינים, השמיים הם הגבול, ורק גבול הדמיון כובל אותנו למה שאנחנו יכולים להגיע אליו.

תואר ראשון – המפתח להצלחה!

כולנו יודעים שללמוד זה חשוב. אך כדי להצליח צריך להתחיל עם משהו. לימודי תואר ראשון הם הצעד הראשון של כל אחד ואחד מאיתנו בדרך להצלחה הבטוחה. תואר ראשון הוא למעשה הצעד הראשון שלנו לעולם האמיתי ולהצלחה הפרטית שלנו.
פורטל לימודי תואר ראשון מספק לנו את כל המידע הדרוש על תואר ראשון ואת כל השלבים בדרך לקבלת התואר הנכסף. חשוב לקבל מידע מקיף על תואר ראשון כדי שנדע לאן אנו נכנסים ואיזה צעדים עלינו לעשות על מנת לקבל את התואר בסופו של דבר.

תואר ראשון בלי פסיכומטרי

כל מכללה ואוניברסיטה מגדירה את תנאי הקבלה שלה לכל מי שמתעניין בתואר ראשון. תנאי הקבלה כמובן יכולים להשתנות ממכללה אחד לאחרת. בדרך כלל משקללת המכללה או האוניברסיטה את צינוי הבגרות של כל מועמד יחד עם ציון הפסיכומטרי שלו ועל פי זה נקבעת התאמתו או אי התאמתו לתחום הלימודים. יחד עם זאת ישנן מכללות ואוניברסיטאות שיכולות להעניק תואר ראשון בלי פסיכומטרי. תואר ראשון בלי פסיכומטרי למעשה מורכב אך ורק מממוצע ציוני הבגרות של אותו מועמד. לעיתים נוספים לכך ראיון קבלה, בחינת אמי'ר, וועדות קבלה ואישור של ראש החוג. תואר ראשון בלי פסיכומטרי יכול להיות מוענק גם לדוגמא לאנשים שעוברים את גיל 40 ואינם מחוייבים בבחינה פסיכומטרית. כך שאין ספק שלעיתים לא חייבים ללכת לפי הספר.

פורטל לימודי תואר ראשון – כל האפשרויות בדרך להצלחה

פורטל לימודי תואר ראשון מכין כל אחד ואחד מאיתנו לעום האמיתי ומספק לנו מידע נרחב בלימודי תואר ראשון על כל מרכיביהם. ניתן להתרשם ממגוונן תחומי הלימוד המוצעים בפורטל וכמובן לבחר את זה שהכי מתאים לנו ולהתחיל את המסלול שלנו לתואר ראשון. אז קדימה תתחילו ולפרוש כנפיים ולהגיע רחוק. בהצלחה לכל הנרשמים!


 
תחומים נוספים לתואר ראשון
 
חיפוש לימוד
   
סוף טופס
 
חיפוש מכללה
   
סוף טופס חיפוש
  
טופס סקר
   
סוף טופס סקר
 
פייסבוק
   
סוף טופס חיפוש
 
גוגל+
   
סוף טופס חיפוש